Tanie łóżka do sypialni.

Tanie łóżka do sypialni.

TANIE ŁÓŻKA DO SYPIALNI 

Ponad 60 proc. Polaków uskarża się na pogorszenie swojej sytuacji finansowej. Większość stara się ograniczyć swoje wydatki domowe. Od początku roku Polacy zmagają się z coraz większą inflacją, która w ostatnim miesiącu wakacji wynosiła 16,1 proc. 

Kiedy potrzebujemy kupić łóżko dla dziecka lub łóżko na stancję dla studenta, widomo, że aspekt ekonomiczny będzie miał tutaj znaczenie. Nie ma potrzeby inwestować w designerskie drogie łóżko, które ma posłużyć tylko na pewien czas. Nie jest powiedziane, że mamy do wyboru jedynie nadmuchiwany materac, albo rozkładane łóżko polowe. Z tego artykułu dowiesz się: 

  • Jaki kupić niedrogi tapczan do spania
  • Na co zwrócić uwagę wybierając jednoosobowe łóżko do sypialni młodzieżowej 

Funkcjonalne kanapy do spania 

Studenci czy dzieci, mają najczęściej do dyspozycji jeden pokój, który pełni zarówno rolę pokoju dziennego, oraz sypialni. Aby zapewnić im jak największy komfort w dzień i wygodne spanie w nocy, najlepszym wyborem może okazać się prosty tapczan z funkcją spania

Sofa BETTY, to genialny model z poziomo przeszytymi poduchami oraz pikowaną powierzchnią siedzenia. Całą konstrukcję świetnie podkreślają wysokie chromowane nóżki. W tym modelu, zadbano również o wygodę spania na najwyższym poziomie, a mianowicie zastosowano technologię LUX-SYSTEM. 

Kolejnym modelem, godnym uwagi jest sofa OLIVIO.  

Elegancki tapczanik bez podłokietników jest bardzo praktycznym meblem niezajmującym zbyt dużo przestrzeni. Jego wymiary przy funkcji spania to 140 x 200.  

Wśród dziewczyn, dużą popularnością cieszy się sofa NEBRASKA. 

Jej wersja, zwłaszcza w jasnym kolorze, prezentuje się obłędnie. Dodatkowy jej atut jest taki, że jest to kanapa z pojemnikiem na pościel 

Jeśli naprawdę interesują Cię niedrogie łóżka do spania, to możemy zarekomendować także tapczan ARIAS 

Ten model dostępny jest w wersji standardowej w jednym kolorze lub można wybrać młodzieżowy nadruk: piłkarza, formuły lub np. flagi 

Istotną cechą ARIASA jest to, że jest to tapczan łatwo rozkładający się dzięki wbudowanemu automatowi.  

FUNKCJONALNE JEDNOOSOBOWE ŁÓŻKA DO SPANIA  

To podstawowa cecha, na której powinniśmy się skupić. Co to znaczy FUNKCJONALNOŚĆ? Chodzi nam tutaj przede wszystkim o to, aby osoba, która będzie na nim spała, mogła swobodnie zmieniać pozycje podczas snu, bez obaw spadnięcia na podłogę. Po rozłożeniu, powierzchnia spania nie może być węższa niż 80-95 cm. Optymalna długość to 200 cm. Jednakże najwygodniejsze modele jednoosobowych łóżek, powierzchnię do spania powinny mieć 120 x 200 cm. Łóżko z wbudowaną skrzynią na pościel, to również niezbędny element do zachowania porządku w pokoju.   

Należy pamiętać, że wybierając bardzo tanie łóżka tapicerowane, nie zawsze komfort spania będzie na nich najwyższy. Trzeba dobrze przemyśleć, czy oszczędności w kwestii dziecięcych łóżek zawsze wyjdą nam na zdrowie. Z tyłu głowy należy mieć, że młody, dziecięcy kręgosłup dopiero się kształtuje i co jest z tym związane wszystkie późniejsze choroby układu kostnego, mogą wynikać z nieprawidłowo dobranego materaca. Badacze podkreślają, że wiele wad postawy jest rezultatem złej pozycji w czasie snu. 

Zostaw odpowiedź