Dostawa

Zależy nam aby nasze meble dotarły do Ciebie na czas i bez zbędnych kłopotów. Dlatego wysyłamy je odpowiednio zabezpieczone do transportu i korzystamy tylko ze sprawdzonych przewoźników. Staramy się, aby cały proces dostawy był dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem. 

Koszt dostawy:

  • Obecnie koszt dostawy na terenie polski jest darmowy

Czas dostawy:

Maksymalny czas realizacji wynosi do 45 dni roboczych  liczonych od następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia oraz potwierdzenia przyjęcia go do realizacji., czas dostawy to od 1 do 7 dni dni roboczych Dokładamy wszelkich starań, aby ten czas maksymalnie skrócić a tym samym, aby wybrane przez Ciebie meble jak najszybciej znalazły się w Twoim domu.  Z reguły realizacja na meble twarde wynosi od 7 do 10 dni roboczych z kolei na meble tapicerowane od 14 do 30 dni roboczych. 

Jak przebiega dostawa?

Na 3 dni przed dostawą otrzymują Państwo sms oraz email z planowaną datą dostarczenia towaru  , informującym o przybliżonej godzinie dostawy tak, by mogli się Państwo do niej przygotować (sms należy potwierdzić , jeżeli Państwo tego nie zrobią firma transportowa będzie się kontaktowała drogą telefoniczną). W związku z tym, iż kierowca dostarcza danego dnia kilka zamówień, bardzo prosimy o przygotowanie się do odbioru mebli na ustaloną godzinę, a tym samym zapewnienie osób do wnoszenia mebli.

Wniesienie mebli ponadgabarytowych

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do klienta. Jest możliwość złożenia zamówienia z wniesieniem. Trzeba wybrać taką możliwość podczas ostatniego etapu składania zamówienia.

Godziny dostawy zamówienia

Dostawa w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 22.00. Konkretny czas dostawy ustalany jest indywidualnie z klientem wcześniej.WAŻNE

Podczas odbioru prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki, zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz każdej paczki.
Podczas odbioru przesyłki, prosimy sprawdzenie produktu w jakim stanie został dostarczony.
Podpisanie protokołu odbioru przez klienta, jest potwierdzeniem o otrzymaniu towaru wolnego od wad.

W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń prosimy o niezwłoczne zrobienie zdjęcia i skontaktowanie się z naszą firmą.

Meble ponadgabarytowe przewożone są naszym wieloletnim partnerem firmą SPT. Natomiast zamówienia o mniejszych gabarytach wysyłane są firmą DPD.

W związku z targami meblowymi, informujemy że w dniach 16.02-23.02.2024 infolinia będzie czynna w godzinach 15.00 - 16.00 Zamówienia realizowane i przyjmowane będę cały czas. Support e-mail  24/h