×

Materace do spania

Właściwie dopasowany materac do łóżka to najlepsza gwarancja dobrego wypoczynku. Zapewni prawidłowe podtrzymanie ciała i wsparcie dla kręgosłupa, odpowiednią wentylację i odprowadzanie wilgoci. Jakie materace do spania znajdziecie w naszym sklepie online? Proponujemy przede wszystkim tanie materace piankowe i materace lateksowe, oferujemy również materace kieszeniowe, multipocketowe i bonnelowe o różnej twardości. Zapewniamy szeroki zakres rozmiarów, proponując w sklepie internetowym materace do spania dla jednej lub dwóch osób. Ich rozmiary zaczynają się od 80x200 i 90x200, a największe modele mają wymiary 180x200 i 200x200. Pozwala to łatwo znaleźć właściwy rozmiar do wszystkich popularnych rozmiarów łóżek.

Materac piankowy

Współczesne materace piankowe niewiele mają wspólnego z tymi, które produkowano niegdyś. Nowoczesne pianki cechują się zróżnicowanymi właściwościami, a ich połączenie pozwala stworzyć produkt odpowiedni dla osób o odmiennych potrzebach i wymaganiach. Jaki materac piankowy można kupić w naszym sklepie internetowym? Wśród materiałów wykorzystywanych do produkcji bazy można wymienić piankę poliuretanową T25 o podwyższonej wytrzymałości, elastyczną, energetyczną piankę Bio Foam i wysokoelastyczną piankę HR. Kolejne warstwy mogą stanowić np. antyalergiczny wkład kokosowy, profilowana pianka Visco40, która dopasowuje się do ciała pod wpływem temperatury czy antyalergiczny, elastyczny lateks. Każdy materac piankowy ze sklepu online Meble Green to trwały, przewiewny, odporny na odkształcanie produkt, który będzie dobrym wyborem nawet dla alergików. Z pewnością znajdziecie tutaj materac piankowy, którego cena, skład i jakość spełnią Wasze wymagania. Najpopularniejsze rozmiary materacy piankowych to 120x200, 160x200 i 180x200.

Filtry
Pokaż Lewą Kolumnę

Jest 115 produktów.

Materac lateksowy

Materace wykonane z lateksu świetnie dopasowują się do kształtu ciała; uginają się, ale nie zapadają, stanowią też dobre podparcie dla kręgosłupa i są polecane przy jego schorzeniach oraz w profilaktyce. Ich ważną zaletą są właściwości antyalergiczne - materiał ogranicza rozwój roztoczy, pleśni i grzybów. Taki materac do sypialni jest nie tylko wysoce higieniczny, ale również bardzo trwały i przewiewny, dlatego alergikom najbardziej poleca się materac lateksowy. Sklep internetowy Meble Green proponuje lateksowe materace z warstwami wkładu kokosowego, pianek profilowanych i termoplastycznych oraz specjalnych rodzajów lateksu, które poprawiają właściwości związane z termoregulacją i cyrkulacją powietrza: Clima Waves, Clima Convoluted Rolls czy Ocean Blue Gel. Dzięki tak szerokiemu wyborowi, z pewnością znajdziecie odpowiedni materac lateksowy w naszym sklepie online. Cena produktu zależna jest od jego rozmiaru oraz dodatkowych warstw lateksu i pianek. Nasi klienci najczęściej wybierają materac lateksowy o wymiarach 160x200 i 180x200.

Materace kieszeniowe (pocketowe) i multipocketowe

Materac kieszeniowy (inne nazwy to: materac pocketowy, kieszonkowy lub sprężynowy typu pocket) to obecnie najpopularniejszy rodzaj materaca na rynku, polecany przede wszystkim do łóżek dwuosobowych. Tego rodzaju materace do spania warte są swojej ceny: 7 lub 9 stref o zróżnicowanej twardości gwarantuje właściwe podparcie dla całego ciała. Każda ze sprężyn pracuje osobno, co pozwala uniknąć zsuwania się osoby lżejszej w kierunku cięższej, nie odczuwa się też, gdy druga osoba wierci się lub zmienia pozycję.

Dlaczego warto wybrać materac kieszeniowy z naszego sklepu internetowego? Oferujemy produkty najwyższej jakości, starannie zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie użytkowników. Dodatkowe wkłady kokosowe zwiększają wytrzymałość i żywotność materaca, a warstwy pianek poliuretanowych i termoplastycznych korzystnie wpływają na wygodę użytkowania produktu. Materac kieszeniowo piankowy reaguje na temperaturę i siłę nacisku i jeszcze lepiej dopasowuje się do sylwetki. Materac multipocketowy to materac kieszeniowy z jeszcze większą ilością sprężyn. W sklepie online Meble Green znajdziecie duży wybór tego rodzaju materacy premium, cechujących się jeszcze większą wytrzymałością niż standardowe modele. Ile kosztuje taki materac kieszeniowy? Cena zależna jest od zastosowanych materiałów, dodatkowych warstw oraz, oczywiście, rozmiaru. Nasi klienci najczęściej wybierają materac kieszeniowy do łóżek dwuosobowych: 140x200, 160x200, 180x200, ale również do jednoosobowych 90x200, ponieważ każdy zasługuje na najwyższy komfort snu.